fbpx
( Шифра : 64455 )
80/100-21 51M GM MX71F DUNLOP
Шифра : 64455

Опис :

GEOMAX MX-71

МОТОКРОС

100% теренска гума оптимизирана за тврд терен.

  • Нова шара и конструкција на крампоните оптимизира ракување и влечење на тврди површини
  • Конструкцијата со тројка обезбедува голема удобност при возење на целата гума
  • Дизајн на крампон-вратоврска за посилна отпорност на трошење
Цена: 4,300ден
Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0