fbpx
( Шифра : 64457 )
Купи!
120/80-19 63M MX71A DUNLOP
Шифра : 64457

Опис :

GEOMAX MX-71

МОТОКРОС

100% теренска гума оптимизирана за тврд терен.

  • Нова шара и конструкција на крампоните оптимизира ракување и влечење на тврди површини
  • Конструкцијата со тројка обезбедува голема удобност при возење на целата гума
  • Дизајниран крампон за посилна отпорност на трошење
Цена: Original price was: 4,800ден.Current price is: 4,000ден.
Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0