fbpx
( Шифра : 64456 )
110/90-19 62M GM MX71A DUNLOP
Шифра : 64456

Опис :

GEOMAX MX-71

МОТОКРОС

100% теренска гума оптимизирана за тврд терен.

  • Нова шара и конструкција на крампоните оптимизира ракување и влечење на тврди површини
  • Конструкцијата со тројка обезбедува голема удобност при возење на целата гума
  • Дизајн на крампон-вратоврска за посилна отпорност на трошење
Цена: 4,650ден
Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0