fbpx
( Шифра : 64459 )
110/90-18 61M D952 DUNLOP
Шифра : 64459

Опис :

D952

МОТОКРОС

Гума за слободно време специјално дизајнирана за љубител на теренско рекреативно возење

  • Разновиден зафат и издржливост
  • Дизајнирани за возење низ широк спектар на терени
  • Конструкција со висока издржливост за долго трошење и големо влечење
Цена: 4,000ден
Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0