fbpx
( Шифра : 64465 )
100/90-19 57M GM MX53 DUNLOP
Шифра : 64465

Опис :
  • Средна гума со исклучително широк опсег на примена
  • Повисоки блокови со зголемена површина за гризење обезбедуваат оптимизирано влечење на поширок спектар на терени, нудејќи вистинска средна изведба
  • Зголемена разноврсност, засилено ракување, подобри перформанси на сопирање и повратни информации
  • Попрогресивно свртување во свиоци за поголема контрола и намалено паѓање под повисоки остри агли
Цена: 5,200ден
Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0